oferty

Baza ofert

Kompleksowy zestaw narzędzi, umożliwiający wprowadzenie i obróbkę danych, dotyczących nieruchomości. Oprogramowanie pozwala na wielokrotną modyfikację, różnego rodzaju filtrowanie, zmiany statusu, a także przechowywanie danych archiwalnych.

bezpieczeństwo

System zabezpieczeń

Zapewniamy bezpieczeństwo na każdym poziomie działalnia oprogramowania. Przy logowaniu zastosowany jest protokół SSL oraz indywidualne loginy i hasła. Serwery przechowujące dane dostarczone i zabezpieczone przez jedną z największych firm hostingowych - Ogicom.

klienci

Baza klientów

Baza rozróżnia dwie podstawowe grupy Klientów: właściciele oraz poszukujący i daje możliwość precyzyjnego ich opisania. Uzupełnieniem bazy Klientów jest zsynchronizowany z nią CRM. Wspólnie tworzą profesjonalny system monitorowania pracy agencji.

publikacja

Promocja w Internecie

Oferty publikowane są na ponad 30 portalach należących do Szybko.pl oraz serwisach współpracujących. Obecnie Platforma Szybko.pl posiada ponad 20 milionów stron zindeksowanych przez google.com - każda z nich z niepowtarzalnymi informacjami.

Przejdź na pierwsze w Polsce, mobilne oprogramowanie dla biur nieruchomości

Zaloguj się

Nie uwierzysz jak szybko i bezproblemowo możesz zacząć używać najnowocześniejszego oprogramowania dla biur nieruchomości! Od teraz Twoje nieruchomości będą w sieci już w momencie, gdy wykonasz pierwsze zdjęcia i opis. Zaprezentujesz oferty na dowolnym urządzeniu: telefonie, tablecie czy komputerze.

Główne funkcjonalności SzybkoPLUS

Wypróbuj najbardziej zaawansowane technologicznie funkcje

strony www

Efektywne strony

Strony dostosowane do wszystkich urządzeń. Zastosowane rozwiązania i grafika prezentują najwyższy światowy poziom. Przygotowujemy projekt, wykonujemy stronę we współpracy z Klientem jak również gwarantujemy dalszą obsługę i aktualizację witryny.

wyceny

Wiarygodne szacunki

Profesjonalne narzędzie do szacowania wartości nieruchomości. System AVM Szybko.pl analizuje miliony zgromadzonych danych, uwzględnia parametry wprowadzone przez wyceniającego i wykonuje obliczenia, które są podstawą do sporządzenia końcowego raportu.

materiały reklamowe

Ulotki, banery, zrywki

Niepowtarzalną jakość i łatwość przygotowania reklamy. Ulotki, banery, zrywki dostępne są dla każdej oferty i można je modyfikować on-line. Setki gotowych szablonów oraz możliwość wydruku, wysyłki mailem lub udostępnienia w portalach społecznościowych.

dopasowania

Błyskawiczne dopasowania

Najszybszy na rynku system dopasowywania ofert do Klientów. Wykorzystujemy największą bazę nieruchomości w Polsce. Codzienna aktualizacja infromacji, wysyłak nowych ofert mailem. Prezentacja wyników w formie profesjonalnych ulotek.

Wypróbuj

Za pomocą oprogramowania szybkoPLUS możesz wyeksportować swoje oferty do dowolnej liczby portali.

Nasi Klienci eksportują między innymi do:

Współpracuje z nami ponad 1000 biur nieruchomości

and let's see what are they saying

SzybkoPLUS to prosty w obsłudze i kompleksowy interfejs do zarządzania ofertami. Niemniej ważna jest znakomita obsługa administratorów systemu i konsultantów.

RJ Nieruchomości

Efektywność w postaci transakcji i pozyskiwanie nowych Klientów to główne powody dla których współpracujemy z Szybko.pl

POLANOWSCY NIERUCHOMOŚCI

Zasadniczą korzyścią ze współpracy z Szybko.pl jest duża ilość zapytań od Klientów.

REALS

Strona przejrzysta, intuicyjna, doskonała. Klarowny układ sekcji i pól wyboru czyni wyszukiwanie ofert banalnie prostym. Doskonała współpraca z dowolnym urządzeniem - obojętne czy klient korzysta z MacBooka, iPada czy iPhone’a nasza oferta prezentuje się oszałamiająco! W świecie mody to się nazywa glamour

ARLI

SzybkoPLUS jest stale ulepszane. Wprowadzane są nowe elementy i funkcje. Jest to ciągle rozwijająca się usługa w bardzo dobrej cenie.

POLANOWSCY

Strona została dostosowana do naszych potrzeb i wymagań, począwszy od wyglądu zewnętrznego, po użyte na stronie rozwiązania. Dodatkowo specjaliści z Szybko.pl nieustannie udoskonalają zastosowane na stronie technologie. Dzięki temu jesteśmy pewni, że nasza strona korzysta z najnowszych rozwiązań i oferuje przeglądanie treści w najwyższej jakości, bez względu na urządzenie, na którym jest aktualnie wyświetlana. Polecamy stronę od Szybko.pl

OSA NIERUCHOMOŚCI

System wycen ceny.szybko.pl to praktyczne narzędzie wspomagające procesy szacowania ceny nieruchomości. Stosując je zauważyliśmy wysoką zbieżność pomiędzy wynikami podawanymi przez system a realiami rynku. Dzięki otrzymywanym danym można z powodzeniem budować punkt odniesienia do dalszych analiz. Dodatkowym plusem sytemu jego prostota i łatwość użytkowania.

FREEDOM