Sekcje na stronach REVOLUTION by Szybko.pl

Zobacz jakie możliwości kryją sekcje!

Marcus Doe

Slider Strona Główna

Animacja prezentująca biuro nieruchomości

Nowoczesny i atrakcyjny wizualnie sposób prezentacji agencji. Za pomocą szeregu zaprojektowanych i gotowych do użycia animacji, w bardzo czytelny i klarowny sposób przedstawiamy główne przesłanie firmy. Piękne, przyciągające uwagę zdjęcia, grafiki czy filmy zostaną perfekcyjnie wyświetlone na każdym urządzeniu. Pokaz slajdów może powstać z dowolnie wybranych plików graficznych, podobnie jak emitowane w trakcie pokazu teksty i hasła marketingowe. Niezaprzeczalnym atutem sekcji jest możliwość modyfikowania całej prezentacji w dowolnym czasie, bez udziału programistów. Dzięki temu możliwe jest regularne odświeżanie strony i wizerunku firmy.

Marcus Doe

Wyszukiwarka

Przeglądanie ofert

Efektywna wyszukiwarka na stronie agencji jest jedną z podstawowych użyteczności strony. Daje ona poszukującym możliwość szybkiego i skutecznego dotarcia do informacji, podnosi ich zadowolenie z użytkowania serwisu. Dobrze działająca wyszukiwarka usprawnia dotarcie do potrzebnych informacji i w efekcie prowadzi do zwiększenia liczby zapytań ofertowych.

Marcus Doe

Inspiracje

Twój unikalny komunikat

Wykorzystaj możliwość zindywidualizowania swojej strony, przekazania unikatowego komunikatu lub przywitania osób przeglądających strony.

Marcus Doe

Usługi

Prezentacja zakresu usług

Miejsce na wyeksponowanie zakresu usług świadczonych przez biuro nieruchomości, za pomocą krótkiego opisu i dopasowanego elementu graficznego.

Marcus Doe

Promocja

Hasło promocyjne biura

Na tle, dowolnie wybranej grafik,i eksponujemy krótki tekst promujący firmę. Jest to forma tzw. mini baneru na stronie.

Marcus Doe

Zespół

Prezentacja pracowników

Zespół to klucz do sukcesu w każdej branży, Profesjonalna prezentacja osób tworzących zespół biura nieruchomości jest silnym elementem budującym wiarygodność i zaufanie. Klienci czują się znacznie bezpiecznie i komfortowo, gdy wiedzą kto jest odpowiedzialny za prowadzenie konkretnych usług, które oferuje firma. W tej sekcji możliwe jest zamieszczenie zdjęcia, stanowiska, zakresu obowiązków oraz szeregu danych kontaktowych.

Marcus Doe

Oferty

Najnowsze oferty

Sekcja ta umożliwia zaprezentowanie poszukującym najnowszych ofert agencji nieruchomości. Oferty pokazywane są w formie przejrzystego, kafelkowego kolażu zdjęć. Sekcja jest aktualizowana automatycznie.

Marcus Doe

Misja

Zasady i sposób działania

Prezentacja głównych zasad działań Firmy. Misja przedstawia ideał organizacji, w sposób który zainspiruje i przekona Klientów do współpracy.

Marcus Doe

Statystyki

Biuro nieruchomości w liczbach

Prezentacja najważniejszych danych. Perfekcyjny i widowiskowy sposób na prezentację liczby ofert dostępnych w ofercie, liczby wykonanych transakcji itp.

Marcus Doe

Promowanie oferty

Wyróżnianie ofert

Sekcja ta umożliwia pokazanie osobom przeglądającym stronę wybranych ofert. Mogą to być najnowsze oferty biura, oferty na wyłączność, ale również przekierowania do poszczególnych sekcji, czyli sprzedaży, wynajmu, domów, mieszkań lub działek. Oferty prezentowane są w przejrzystej i atrakcyjnej formie, z możliwością dodania opisu każdej propozycji.

Marcus Doe

Referencje

Prezentacja opinii Klientów

Opinie Klientów stanowią istotną informację dla szukających nieruchomości online. Zamieszczenie opinii w dobrze widocznym miejscu na stronie Agencji, pozwoli uwiarygodnić firmę jako dobrze prosperujące biuro nieruchomości.

Marcus Doe

Partnerzy

Podmioty współpracujące z biurem

Prezentacja logotypów podmiotów współpracujących z biurem nieruchomości. Warto pochwalić się listą partnerów, a wśród nich szczególnie portali nieruchomości, podwykonawców, prestiżowych programów wykorzystywanych w pracy biura itp.